Při tvorbě jezera dbáme na to, aby hotové dílo přinášelo samou radost a nejlíp žádnou starost. To příroda umí a my jí v tom jen pomáháme.

O NÁS


Prestižní ocenění

Když mi zavolá majitel jezera po pár letech a řekne: Nebojte se nic se neděje, jen vám něco chci říct, to je taková krása!

Spolupráce s klienty

Zavolejte mi a popovídáme si. Když si "sedneme" pošlete mi mejl s kompletní adresou místa stavby a tel. číslem. 

Konzultace na místě

Ideální je, se o tom bavit při projektování domu, nebo alespoň před jeho stavbou, protože můžeme vyřešit nakládání s vodou na celém pozemku. Projektovou dokumentaci k jezírku neděláme.

Realizace

Na stavbu si dáváme tak dva měsíce. Je možné to stihnout i za jeden, pokud je k tomu dobrý důvod a počasí nám přeje.


Tým

Jmenuji se Kamil a před cca 25 lety jsem si uvědomil, že je možné mít vodu na zahradě a nemít v ní chemikálie a starosti s údržbou. Nemohl jsem dělat dál co jsem dělal a začal jsem  stavět přírodní jezírka. A do dnes když navrhuji a stavím jezera, dbám na to, aby celé dílo přinášelo stále radost a žádnou starost. Tohle příroda umí a já jí v tom jen pomáhám.

Jmenuji se Jana a s Kamilem jsem začala spolupracovat v květnu 2020. Brala jsem to jako dočasnou brigádu, než si najdu práci, ale stavba na jezírku mě tak nadchla, že jsem u toho zůstala. Zjistila jsem, jak mě s každou další stavbou naplňuje pocit radosti a spokojenosti z dokončeného projektu.